Rusya Polyurethane X Fuarı

Pusmak Makina olarak, en son teknolojilerimizi ve yeniliklerimizi sergilemek için 2023 Mart ayında yapılan “Polyurethane X" isimli fuarda boy gösterdik.

Fuar boyunca, ziyaretçilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetlerimizin özellikleri, kullanım alanları ve avantajları hakkında detaylı bilgi verme şansı yakaladık. Ayrıca, fuar boyunca gerçekleştirdiğimiz toplantılar ve görüşmeler sayesinde, sektördeki yenilikleri takip etme, sektördeki diğer firmalarla iletişim kurma ve işbirliği fırsatlarına ulaşma şansı elde ettik.

Web sitemizde, poliüretan makinalarımızın özellikleri, avantajları ve teknik detayları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, bizimle iletişime geçerek, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü bulmanıza yardımcı olacak deneyimli bir ekibe sahip olduğumuzu da öğrenebilirsiniz.

Teşekkür ederiz, bizimle tanıştığınız için çok mutluyuz!

Rusya Polyurethane X Fuarı Rusya Polyurethane X Fuarı Rusya Polyurethane X Fuarı Rusya Polyurethane X Fuarı Rusya Polyurethane X Fuarı Rusya Polyurethane X Fuarı Rusya Polyurethane X Fuarı Rusya Polyurethane X Fuarı Rusya Polyurethane X Fuarı Rusya Polyurethane X Fuarı Rusya Polyurethane X Fuarı
Telefon +90 352 311 50 01
Email [email protected]
Adres
Organize Sanayi Bölgesi 5. Caddesi No:11, 38170 Melikgazi/Kayseri
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1721086386,"action_source":"website","event_source_url":"https://www.pusmak.com/fuarlar/rusya-polyurethane-x-fuari-5471","user_data":{"client_ip_address":"172.70.43.68","client_user_agent":"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)"}}],"test_event_code":"TEST39059"}