UZMAN EKİP

Tecrübeli Elemanlar

2 YIL GARANTİ

Pusmak Makina A.Ş.

7/24 TEKNİK DESTEK 

Satış Sonrası Destek

HAKKIMIZDA


Poliüretan ve Poliüre sektörünün ihtiyacı olan kaliteli ve dayanıklı yüksek basınçlı sprey makinelerin ve ekipmanlarının üretimini yapan Pusmak 2009 yılında Kayseri’de kurulmuştur. Pusmak kurulduğu ilk günden bu yana sürekli kendini ve ürünlerini geliştirerek sektörde yukarı basamaklara doğru çıkmaktadır.

Müşterilerinden aldığı geri dönütleri Ar-Ge biriminde değerlendirmeyi prensip kabul eden Pusmak sektörün her türlü ihtiyacına kalıcı çözümler sunmaktadır.

Pusmak makine ve ekipmanların imalat sürecinde kullandığı hammaddelerin en iyi kalitede olmasına özellikle dikkat eder. Bunun yanı sıra sektörde beraber çalışmak durumunda olduğu çözüm ortaklarının da alanlarında sektörün en iyileri olmasına ayrı bir önem atfeder.

‘Yerli Düşün Küresel Hareket Et’ mottosuyla hareket eden Pusmak, tamamen yerli üretim olan çözümleri sadece yurtiçi pazarla kalmayıp 3 farklı kıtada 15 farklı ülkede uygulamacılara sunmaktadır. Her geçen gün genişleyen müşteri ağıyla Pusmak küresel bir firma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.DESTEK

Aşağıdaki iletişim numaralarından teknik servisimize ulaşabilirsiniz:

0 352 311 50 01

info@pusmak.com


ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ