Hakkımızda

Poliüretan ve poliüre sektörünün ihtiyacı olan kaliteli ve dayanıklı yüksek basınçlı sprey makinelerin ve ekipmanlarının üretimini yapan Pusmak 2009 yılında Kayseri’de kurulmuştur. Pusmak kurulduğu ilk günden bu yana sürekli kendini ve ürünlerini geliştirerek sektörde yukarı basamaklara doğru çıkmaktadır.

Müşterilerinden aldığı geri dönütleri ar-ge biriminde değerlendirmeyi prensip kabul eden Pusmak sektörün her türlü ihtiyacına kalıcı çözümler sunmaktadır.

Pusmak makine ve ekipmanların imalat sürecinde kullandığı hammaddelerin en iyi kalitede olmasına özellikle dikkat eder. bunun yanı sıra sektörde beraber çalışmak durumunda olduğu çözüm ortaklarının da alanlarında sektörün en iyileri olmasına ayrı bir önem atfeder.

‘Yerli düşün küresel hareket et’ mottosuyla hareket eden pusmak, tamamen yerli üretim olan çözümleri sadece yurtiçi pazarla kalmayıp 5 farklı kıtada 55 farklı ülkede uygulamacılara sunmaktadır. her geçen gün genişleyen müşteri ağıyla Pusmak küresel bir firma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

PU Manufacturer

 

Telefon +90 352 311 50 01
Email [email protected]
Adres
Organize Sanayi Bölgesi 5. Caddesi No:11, 38170 Melikgazi/Kayseri
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1716172338,"action_source":"website","event_source_url":"https://www.pusmak.com/hakkimizda","user_data":{"client_ip_address":"172.70.174.229","client_user_agent":"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)"}}],"test_event_code":"TEST39059"}