Poliüretan Sprey Tabancası

SP 2

Hava tahrikli çift bileşenli poliüretan ve polyurea spray tabancası

Poliüretan Sprey Tabancası Nedir?

Poliüretan sprey tabancası çift bileşenli (izosiyenat ve poliol) poliüretanları püskürtmek için kullanılan karışım tabancalarıdır. Hava tahrikli bir tabanca olan Pusmak SP2 poliüretan Sprey Tabancası size tam ve doğru karışımı yapma imkanı verir. Hassas dengeler üzerine kurulu olan mükemmel oranlama imkanı verecektir. Ayrıca ergonomik yapısı kullanıcılara rahatlık sağlar.

Poliüretan Sprey Tabancası çoğunlukla

  • poliüretan tabancası
  • sprey köpük tabancası
  • sprey poliüretan köpük tabancası
  • yalıtım köpük tabancası isimleriyle de bilindiğinden bir kavram kargaşası oluşmaktadır. İşin aslı yukarıda bahsedilen kelimelerin hepsi aynı ürünü kastetmektedir ve aralarında herhangi bir fark yoktur.

Poliüretan sprey tabancası aynı zamanda polyurea izolasyon uygulamalarında kullanıldığı için  polyurea tabancası olarak da bilinir

Sprey Tabancası Bakımı ve Temizliği

Poliüretan köpük tabancasının bakımı ve temizliği nasıl yapılır, sorusuna cevap olmak üzere hazırladağımız iki bölümden oluşan videolarımız aşağıdadır.

Video 1: Poliürean sprey tabancası bakımı ve temizliği nasıl yapılır - bölüm 1

 

Video 2: Poliürean sprey tabancası bakımı ve temizliği nasıl yapılır - bölüm 2

Poliüretan sprey tabancası fiyatı

Poliüretan sprey tabancası fiyatları satın aldığınız ürünün kalitesine, marka değerine ve teknik özelliklere vb birçok parametreye göre değişiklik göstermektedir. En kaliteli sprey tabancasını en avantajlı fiyatlardan almak için mutlaka bizdenteklif isteyiniz.

Köpük tabancası fiyatı Öğrenin,

Polyurea Makinası FiyatFiyat Öğren, WhatsApp

Poliüretan Köpük Tabancası

Telefon +90 352 311 50 01
Email info@pusmak.com
Adres
Organize Sanayi Bölgesi 5. Cadde, No:11 Kayseri - Türkiye
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1657189752,"action_source":"website","event_source_url":"https://www.pusmak.com/ekipmanlar/poliuretan-sprey-tabancasi","user_data":{"client_ip_address":"18.207.133.27","client_user_agent":"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)"}}],"test_event_code":"TEST39059"}