Köpük Yalıtım İşine Nasıl Başlanır

Sprey poliüretan ve polyurea köpüğün çok geniş bir kullanım yelpazesi olduğu için çok popüler iki malzemeden bahsedeceğiz. Yeni bir iş başlangıcı oluşturmak için sprey poliüretan köpük ve polyurea, büyüyen çok geniş bir trendde çözüm sunması nedeniyle iş başlangıcı için iyi bir tercih olacaktır.

Sprey poliüretan köpük ve polyurea çok geniş ve çeşitli kullanım alanlarına sahip olduğu, çok çeşitli endüstrilere çözüm sunduğu için nereden ve nasıl başlamaya karar vermek başlangıç için biraz zor bir durum olabilir. Bu zor kararı vermede Pusmak Makina olarak yolunuza ışık tutacak, kafanızdaki pek çok soruya cevap vereceğiz. 

Öncelikle kendinizden ya da kurduğunuz firmadan başlamalısınız. Nerede, hangi alanda ve hangi şartlarda başarılı olabileceğinize inandığınızı ve başarabileceğinizi düşündüğünüz hedeflerinizi ortaya koymalısınız! Kendinizle ve firmanızla ilgili sorulara bilimsel temellerde cevaplar verdikten sonra geriye kalan fizibilite çalışmaları inan ki sandığınızdan çok daha kolay ilerleyecek. Pusmak Makina olarak ihtiyaç duyacağınız her noktada yanınızda olacak, çözüm aradığınız soruların cevabını bulacak, önünüzdeki karanlığı aydınlığa çevirip emin adımlarla yürümenizi sağlayacağız. 

Sprey poliüretan köpük ve polyurea sizin de bildiğiniz gibi bir yenilik ve yenilenme çalışmasının ürünüdür. Pusmak Makina olarak size inşaat ve yenilemenin en yaygın pazarlardan biri olduğunu, hem yeni binalarda hem de yenileme çalışmalarında yoğun ilgi gördüğünü öncelikle hatırlatmak isteriz.

Önce Çalışacağınız Sprey Poliüretan ve Polyurea Alan Türünü Seçmelisiniz

En iyi uygulama türünü seçtiğinizden emin olmak için bir araştırma yapmak gerekir. Bölgenizdeki diğer sprey poliüretan köpük ve polyurea işletmelerini ve kimlere hizmet verdiklerini ve ne tür işler yaptıklarını araştırmak başlangıç için atılacak en doğru adımlardan biridir. Pusmak Makina yılların tecrübesiyle size bu konuda tercih yapabilmeniz için alternatif alanlar sunacaktır.

Sprey poliüretan köpük ve polyurea için en yaygın uygulama alan türleri arasında; çatı, konut yalıtımı, yeni inşaat, yenilenen ve ticari mülk ve daha birçok alan var. Alanınızı belirledikten sonra, sprey köpük işiniz için bir plan oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Yol Haritası İçin Plan Oluşturmalısınız

Ticari bir işletme kurmanın amacı ve mantığı; mal veya hizmet üretimi yaparak kar elde etmektir. Yeni bir ticari işletme kurarken, yeni girişim için de öncelikle bir plan yapılarak bir yol haritası çizilmelidir. Bu sürece başlarken, bu amaç için ne kadar bir bütçe belirleyip sprey poliüretan köpük ve polyurea yalıtım işinin başlangıç ​​maliyetinin ne olacağını bilmek ve bunu göz önünde bulundurmanız, size nerede ve ne zaman hangi uzunlukta ne tür adımlar atacağınızı ya da atmamanız gerektiğini söyleyecektir.

Ekipman Maliyeti Nedir?

Plan ve bütçenin netleşmesinin hemen ardından uygulama alanında gerçekleştireceğiniz işlere uygun ekipmanın maliyetlerini araştırmanız gerekecektir. Bu konuda Pusmak Makina size ve işletmenize en uygun maliyet alternatiflerini bir kahve içimi eşliğinde sunacaktır. Sprey poliüretan köpük ve polyurea ekipmanının donanım maliyetinin belirlenmesi bakış açınızı biraz daha genişletecektir.

Sprey poliüretan köpük ve polyurea işinin başlangıç ​​aşamalarında sürekli dönüp bakıp kontrol edeceğiniz için gerçekçi bir bütçe belirlemek gelecekte yaşanabilecek her türlü engellere takılmadan ilerlemenizi sağlayacaktır.

Ekipman ve donanım konusunda gerçekçi maliyet ve bütçe belirlemenizde Pusmak Makina’nın uzun yılları aşan tecrübesi sırtınızı dayayacağınız en sağlam destek olacağından emin olabilirsiniz.  Çalışacağınız uygulama alan ve türüne göre daraltmanıza ve genişletmenize yardımcı olabiliriz.

Yolda Bırakmayacak Sprey Poliüretan Köpük ve Polyurea Ekipmanı Alınmalı

İster sprey poliüretan köpük isterseniz polyurea sprey işine başlayın, sizi kesinlikle yolda bırakmayacak, yaptığınız işi rahatlıkla yürütecek, omuzlayacak en kaliteli ekipmanı tercih etmeniz gerekir. Piyasanın saygın üreticilerinin, endüstri standartlarına sahip, yüksek kaliteli ekipmanları ile yola çıkmak maça 1-0 önde başlamak demektir.

Başlangıçta kaliteli ekipman satın alarak, belki önceden biraz daha fazla para harcadığınızı düşünebilirsiniz, fakat ekipmanın kullanım ömrü, kullanımı boyunca bakım, arıza miktar ve süresinden tasarruf edersiniz. Sakın ola ki kalitesiz mal alacak kadar zengin olduğunuzu düşünmeyin! Pusmak Makina ihtiyaç duyacağınız ekipman listesinin hazırlanması ve tedariki konusunda 7 gün 24 saat hep yanınızda olacak.

Aldığınız Sprey Poliüretan ve Polyurea Ekipmanı Doğru Kullanmanın Yöntemlerini Öğrenin

Planlama, bütçe, teknik, makina ve ekipman donanımı tamamladıktan sonra ‘alet işler el övünür’ gerçeğini göz önünde bulundurarak işe başlamadan önce, yapacağınız işin verimli ve tabii ki de karlı olmasını sağlamak için önce kendiniz sonra da olacaksa ekibiniz için eğitim plan ve programı yapmak gerekir. Bu eğitimin içeriğini başka bir çalışmada size anlatacağız.

Aldığınız bu kıymetli ve iş bitirecek, para kazandıracak, sizi sırtında taşıyacak ekipmanı en doğru şekilde nasıl çalıştıracağınızı, kullanacağınızı bilmek ve uygulamak işin püf noktasıdır.

Sprey poliüretan köpük ve polyurea sprey bileşenleri arasındaki farkı anlamak, kesinlikle işinizi en iyi şekilde yapmanıza ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamanıza katkı sağlayacaktır. Eğitim, her zaman olduğu gibi karlı ve başarılı bir sprey poliüretan köpük ve polyurea işine de başlamanın önemli bir parçasıdır.

Evettt, sprey poliüretan köpük ve polyurea yalıtım işine nasıl başlayacağınızı belirleyip, tüm ön çalışmaları da yaptıktan sonraki adım, ilk siparişinizi alarak ve bilgi, beceri ve ekipmanınızla işe başlamaktır. Hayırlı işler…

Büyüyen Sprey Poliüretan Köpük ve Polyurea Endüstrisinde Kendinize Yer Edinin

Bu işe yeni başlıyor olsanız da bir inşaat işletmesine sahip olsanız da, konut ve ticari yalıtım işinin, taahhüt pastasının büyük bir bölümünü oluşturduğu gerçeğini aklınızdan hiç çıkarmayın.

Sprey poliüretan köpük ve polyurea alanında yeni bir iş kuruyorsanız da mevcut işinizi genişletmek istiyorsanız da konut ve ticari yalıtım işine başlamak için iyice kafa yormaya başlamalısınız. Böylelikle bu endüstrinin lezzetli pastasından başlangıç olarak tatmak için gayret edin.

Tattıkça bu gayret, her seferinde pastanın lezzetini ve miktarını artıracaktır. Bu nedenle bu sofrada kendinize yer edinmek için doğru adımlarla ve kaliteli işlerle hareket ettikçe önünüzdeki yol genişleyecek, sizi daha çok iş ve alternatif projelere götürecektir.

Pusmak Makina, başlangıçta ihtiyaç duyduğunuz doğru olan ilk adımı atmanız için gerekli her şeye sahiptir! Sizi başarıya hazırlamak için destek sağlıyoruz. Uzman ve tecrübeli ekibimizin bitmeyen desteğini hep yanınızda göreceksiniz.

Sprey poliüretan köpük ve polyurea konusunda ülkemiz açısından çok net bilgiler olmamasına rağmen ABD Poliüretan Pazar Büyüklüğünün ve ABD'de özel mülkiyet konutların geçen yıl %10'dan fazla büyüdüğüyle ilgili araştırma sonuçları yayınlandı. Araştırma, üstelik yeniden yalıtım yaptırma talebini ve mevcut konutlarını yeniden şekillendirmeyi düşünen ev sahiplerini de içermiyor.

Tüketiciler, sprey poliüretan köpük ve polyurea kullanımının artan faydalarının daha fazla farkına vardıkça, bu yalıtım işinin sürekli yükselişte olduğunu değerlendirerek sektörün geleceğine yönelik bu sağlam yatırımı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Bakınız, küresel poliüretan pazar büyüklüğü 2020'de 70,67 milyar $ değerindeyken 2021'den 2028'e kadar yıllık bileşik büyüme oranının %3,8 artması bekleniyor. Bu muazzam fırsatı iyi değerlendirmek gerekir diye düşünüyoruz. Siz ne diyorsunuz ?!…

Kar Nasıl Elde Edilir?

Yalıtım yaptırarak, yalıtım işlemlerini kullanarak enerjiden tasarruf etmek günümüzde, konut ve endüstriyel pazarlardaki birçok müşteri için çok çekici ve de bir zorunluluk haline geldi.

Bu çekicilik sprey poliüretan köpük ve polyurea işine başlayanlar için çok büyük bir avantajdır. Çünkü bu durum her geçen gün büyüyecek ve genişleyecek bir pazarı size garanti edecektir.

Sprey Poliüretan ve Polyurea Yalıtım İşinde Pasta Sürekli Büyüyor

Poliüretanların 2028 yılına kadar her yıl minimum % 4 civarında büyüme beklentisi, parçası olduğunuz sektörün, paylaştığınız pastanın gereken istikrarlı bir büyüme sürecine sahip olması demektir.

Tabii ki sprey poliüretan köpük ve polyurea işinin başarısı, pek çok değişkene bağlıdır; azimli çalışma, kaliteli eğitim, uzman ve tecrübeli bir ekip kurmanın sonunda bu süreci kararlı bir şekilde sürdürme önemlidir.

Gördüğünüz gibi sprey poliüretan köpük ve polyurea yalıtım işi, gerekli donanım ve ekipman, eğitim ve sektör bilgisi gerektirmesi gibi diğer herhangi bir yatırım ve girişimlerinden de farklı değildir.

Sprey poliüretan köpük ve polyurea işine yatırım yaparken herhangi bir şey almadan veya pazarı ve müşteri portföyünü oluşturmadan önce, sizin, işletmenizin, donanım ve ekipmanınızın, pazarınızın ve müşterilerinizin güvenliği ve geleceği için eğitimin ne denli vazgeçilmez ve zorunlu olduğunu bilmelisiniz. Konunun önemi nedeniyle bir kez daha vurgulama ihtiyacı duyduk. Pusmak Makine bu konularda hep yanınızda olmaya devam edecek.

Bu sprey poliüretan köpük ve polyurea yalıtımını, uygulamasını, çok yönlülüğünü, kullanım alanlarını, gereken donanım ve ekipmanı bilmemiz gerektiği gibi bunun sizin için ne kadar önemli finansal yatırım olduğunu da artık daha iyi biliyorsunuz.

Pazar ve Rakipleri İyi Analiz Etmek Önemlidir

Sprey poliüretan ve polyurea köpüğü nasıl düzgün bir şekilde uygulayacağınızı öğrenmek, sektörü bir bütün olarak anlamak, kavramak ve sektör kurtlarına karşı her türlü soruyu cevaplamak için eğitim almış olmanızın gerekliliği yanında; pazar durumu, pazar analizi, pazarın doygunluğu, bölgenizdeki trendler, sizin gibi aynı pazara yönelen, sizden büyük veya küçük diğer işletmelerle birlikte rakiplerinizi de iyi analiz etmek sizi daha dolgun kara taşıyacaktır. Bu durumda daha özgüvenli, cesur, azimli ve istekli olmanız kar ibresinin sizden yana olmasında etkin olacaktır.

Elbette pek çok rakibiniz öncelikle konut amaçlı sprey poliüretan ve polyurea köpüğüne yönelecek. Ancak sprey köpüğün çok sayıda konut ve ticari kullanım alanına sahip olduğu gerçeğini göz ardı etmeden, sunduğunuz hizmetleri talep edenleri ve alternatiflerini de her zaman yeni başlıyormuş gibi bir pazar arayışı içinde olmalısınız. Pusmak Makina sahip olduğu; bilgi, yetenek, donanım ve uzmanlığı her zaman kullanımınıza hazır halde bulundurarak karlılığınıza destek olacaktır.

Sprey Poliüretan ve Polyurea Web Siteniz Tam Bir Uzman İşi Olmalıdır

Yeni bir işe başlarken, yepyeni bir yatırımı hayata geçirirken, herhangi bir modern işletmenin kurdelesini kesmeden önce iyi tasarlanmış bir web sitesine sahip olmak günümüzde hava gibi su gibi için çok önemlidir.

Bir köy haline gelen dünyada, her geçen gün büyüyen ve genişleyen çevrenizde, bölgenizde yeni müşterinizin nereden geleceğini bilemezsiniz. Kar noktasında devamlılık ve dolgunluk bekliyorsanız sizi arayan, dünyanın neresinde olursa olsun, ya da olursanız olun bulabilmeli ya da bulunabilmelisiniz.

Web siteniz, pazar ve pazarlama çalışmalarınız kapsamında potansiyel ve mevcut müşterilerinizle bağlantı sağlayacak, en kolay, kestirme buluşma noktanız olacaktır. Böylesine önemli olan dijital işletmenizin kesinlikle bir uzman tarafından, işinizin özelliklerine göre tasarlanması karlılığınıza kar katacak, yeni pazarlara ulaşmanızı, geniş pazarlara açılmanızı sağlarken, işinizin miktarını da artıracaktır.

Sprey Poliüretan ve Polyurea Logonuz ve Markanız Tecrübe ve Uzmanlık Kokmalı

İşletmenizi tanıtacak bir logoya sahip olmak, bu logoyu tasarlamak alt komşunun çocuğunun, ya da bir akrabanın, bulunsun diye yaptığı nitelikte olmamalı, kesinlikle bir uzman elinden çıkmalıdır. Müşterilerinize güven vermek, kendinizi doğru ve kaliteli bir şekilde anlatmak için web sitesinin, marka ve logonuzun tasarımı önemlidir.

Dikkat çekici bir marka oluşturmanız, işletme adınızın güven veren, tecrübeli, uzman olduğunuzu göstermesi açısından önemlidir. Unutmayın ki işinin ehli ustalar verdiği hizmetin karşılığında istediği parayı alır, kalfa ve çıraklar yaptığı iş doğru bile olsa istediği para hep sorgulanır, pazarlık talep edilir.

İyi tasarlanmış bir web sitesi, marka ve logo da tecrübeli ve uzmanlığınızın kefili olarak görülecektir. Web sitenizde bulunan, paydaş olduğunuzu  gösteren Pusmak Makina logosu size büyük güç katacaktır.

Müşteri İlişkilerine Önem Verin

İşletmenin karlılığını, hizmetlerin sürekliliğinin ve pazarda her geçen gün artan payın arkasında müşteri ilişkileri yatmaktadır. Bu nedenle insan faktörünü sakın göz ardı etmeyin ve küçümsemeyin. Müşterileriniz sizinle iletişime geçtiğinde, duyarlı olmalısınız. Postacı kapıyı bir daha çalmayabilir!

Geri dönülmeyen sesli mesajların kaybedilen iş ve siparişlerin en yaygın nedenlerinden biri olduğunu unutmayın.

O kadar planlama, bütçe, donanım ve ekipman alıp, yatırım yapıp, riskleri göğüslediğiniz bir ortamda müşterilerinizden güler yüzünüzü ve nezaketinizi esirgemeyin. Yoksa faturası yatırım maliyetinden çok daha fazla olabilir. Bu nedenle siz müşterilerin telefon, mesaj, mail gibi iletişim taleplerine bakamıyor ya da vakit ayıramıyorsanız mutlaka sadece bu iş için birini görevlendirmek telefon, mesaj ve mailleri cevaplamada, faturaları takip etmede, misafirleri karşılamada ve ağırlamada, planlamada size önemli katkılar sağlayacaktır.

Karlılığı etkileyen unsurlardan biri de işi yapacak personeli operasyon açısından düşünmek de önemlidir. Sprey poliüretan köpük ve polyurea ekipmanını çalıştırmak ve bakımını yapmak için ekibin uygun şekilde eğitilmiş olmalıdır.

En karlı yatırımın eğitime yapılan yatırım olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Ekipman bakım eğitimi almamış kullanıcı çok kısa sürede ekipmanı çalışmaz hale getirebileceğini aklınızdan çıkarmayın. Pusmak Makina makine, donanım, ekipman tedarikinde olduğu gibi bakım eğitiminde de desteğini hep yanınızda göreceksiniz.

Sprey Poliüretan Köpük ve Polyurea Makine ve Ekipmanda 2. Eli İyi Araştırın

Sprey poliüretan köpük ve polyurea işine başlamak için yola çıkanlar, kullanılmış ekipman satın alarak paradan tasarruf ederler, ancak finansal olarak bu size daha çekici ve sevimli gelse de daha kolay olsa da bunun garantisini, bakım-onarım planını iyi analiz etmeniz gerekir. Gelecekte size çıkarabileceği sorunlar yeni makina ve donanım maliyetini katlayabilir.

İyi araştırmazsanız ikinci el makina, donanım ve ekipman maliyetleri karlılığınıza ortak olabilir. Çok kıymetli ve kullanımı özen, bilgi, yetenek ve tecrübe gerektiren donanım ve ekipmanın size nerede veda edeceğini kestiremezsiniz.  Bu nedenle Pusmak Makina yılların da verdiği tecrübeye dayanarak size yeni makine, donanım ve ekipmana yatırım yapmanızı tavsiye etmektedir.

Tüm ekipmanınızı projeden projeye, yeni bir işten başka bir siparişe taşımak için bir taşıyıcıya ihtiyacınız olacak, bu da muhtemelen yatırım yapmanız gereken başka bir ihtiyaç anlamı taşıyor. Pusmak Makina’nın tecrübeli uzmanları, işiniz için hangi teçhizata ihtiyacınız olduğuna karar vermenizde size yardımcı olacaktır.

Köpük Malzeme Tedarikçisiyle İyi Geçinmek Önemli

Evet, buraya kadar anlattıklarımızdan sonra sıra geldi kullanacağınız köpük malzemesini satın almaya. Müşterilerinize kaliteli ürünlerle kaliteli ve kalıcı hizmet sunarak itibarınızı korumak, yeni sipariş ve projelerin yolunu açmak istediğiniz için ne kadar köpük ürüne ihtiyacınız olduğunu ve malzemenin ne zaman sona ereceğini iyi hesaplamanız çok önemlidir.

Pek çok çeşit sprey köpük üreticisi, yeni işletmelere öneriler sunmaktadır. Bu nedenle saygın, 7 gün  saat 24 size destek olacak bir tedarikçi bulmanız ve onunla iyi bir çalışma ortamı geliştirmeniz size sayamayacağınız, karşılığı parayla ölçülemeyecek çok büyük avantajlar sağlayacaktır. Hani ‘40 gün kar yağar bir gün av olur’ derler ya işte o av günü yanınızda ihtiyacınızı karşılayacak tedarikçilerle çalışmaya özen gösterin. Pusmak Makina’nın hep yanınızda olacağını bilmeniz size çok büyük katkılar sağlayacaktır.

Başlangıç Maliyetlerini Uzmanıyla Hesaplayın

Poliüretan makinası ve polyurea makinası, donanımı ve teçhizatına yapacağınız yatırım maliyetleri konusunda bu konuda uzman olan firmalarla görüşün. Piyasadaki maliyet eğilimini iyi analiz edin. Maliyetlerdeki değişime eğilimlerine iyi odaklanın.

Daha fazla donanım, malzeme ve ekipman gerektiren daha büyük projelerde, sunduğunuz hizmet yelpazesini ne kadar ve nasıl genişletebileceğinizi masaya yatırın. Bu konuda yine güvenilirliği, uzmanlığı ve tecrübesiyle Pusmak Makina gelecekle ilgili maliyet ve proje projeksiyonlarınızda size önemli analizler sunacaktır.

Bir Sprey Poliüretan Köpük ve Polyurea Yalıtım Şirketi Ne Kadar Kazanabilir?

Aslında başından beri en çok merak ettiğimiz, kafamızı kurcalayan soru;” Bir Sprey poliüretan köpük ve polyurea şirketi ne kadar kazanabilir? Sizin için önemli bir yatırıma başlarken, bu yatırımdan elde edeceğiniz kar ve bu karla başladığınız yatırımı nasıl geri kazanacağınızı bilmek hem vereceğiniz kararlarda önemli, hem de hakkınızdır.

Gömleğin ilk düğmesini doğru iliklemek gerçekten çok önemlidir. Bu nedenle başlarken doğru fiyatlandırma yapısı ve istikrarlı bir müşteri kazanımıyla, bir sprey poliüretan köpük ve polyurea yalıtım işi sizin için çok kazançlı olur.

Sürece doğru yaklaşırsanız hem amacınıza daha kısa vadede ulaşır, hem de yatırımlarınızı daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken iki nokta var: Biirrr; yeni pazar, müşteri, sipariş, proje ve iş bulmak için göstereceğiniz gayretin devamlılığı, ikiii; küresel ve ulusal ve bölgesel piyasanın durumu.

Sprey Poliüretan Köpük ve Polyurea Yalıtım İşi Karlı Mıdır?

Yukarıda ne kadar net kar kazanılabileceği konusunda bilgiler vermeye çalıştık. Şimdi yeni soru şu; sprey poliüretan köpük ve polyurea yalıtım işi karlı mı? Karlılık biliyorsunuz sübjektif bir kavramdır. Sizin iyi kar dediğinize varsa ortağınız ya da bir başkası burun kıvırabilir, memnun olmayabilir ya da tatminkar bulmayabilir.

Bu sorunun cevabını bulabilmek için tüm yatırım maliyetlerinizi, sprey köpük yalıtımı talebine karşı tartmalı ve metre kare başına uygun şekilde fiyatlandırmalısınız. Doğru bir pazarlama ile kaliteli müşteri tavsiyesi edinirseniz, öncelikle piyasada iyi bir yer edinmeye başlarsınız.

İş, proje, sipariş tabanınız ne kadar büyürse, ilk yatırımlarınız o kadar hızlı geri döner. Tedarik hattınızla ve müşterilerinizle iyi bir ilişki süreci sürdürürseniz, kaliteli bir hizmet sunarak itibarınızı geliştirirseniz, sizi memnun edebilecek kar görmeye başlayabilirsiniz.

Bu şartlarda evet, bir sprey poliüretan köpük ve polyurea yalıtım işi karlı bir çaba olabilir, ancak bu noktaya gelmek için; sabırlı ve azimli olmaya, çok çalışmaya, uzmanlarla hep dirsek temasında olmaya, biraz da zamana ihtiyacınız olacak.

Köpük Yalıtım için Dijital Pazarlama Stratejisi

Köpük yalıtım işi için etkili bir dijital pazarlama stratejisi oluşturmak önemlidir. İşte bu stratejiyi uygulamak için bazı öneriler:

  • Profesyonel Bir Web Sitesi: Şirketinizi temsil eden profesyonel bir web sitesi oluşturun. Web sitesinde hizmetleriniz, referanslarınız, iletişim bilgileriniz ve hakkınızda bilgiler bulunmalıdır. Hızlı yükleme süreleri ve mobil uyumluluk gibi teknik özelliklere dikkat edin.
  • Sosyal Medya Hesapları: Facebook ve Instagram gibi popüler sosyal medya platformlarında şirket hesapları oluşturun. Yapılan işlerin fotoğraflarını ve projelerinizi paylaşarak potansiyel müşterilere görsel bir referans sağlayın.
  • YouTube Videoları: Yalıtım projelerinizin ve uygulama süreçlerinizin videolarını çekin. Müşterilere nasıl fayda sağladığınızı ve işlerinizi ne kadar profesyonel bir şekilde yaptığınızı gösteren bilgilendirici videolar paylaşın.
  • Google Reklamları: Google Ads kullanarak hedeflediğiniz anahtar kelimelerle reklamlar oluşturun. Yerel aramalarda üst sıralarda çıkarak potansiyel müşterilere ulaşın.
  • SEO Optimizasyonu: Web sitenizi arama motorlarına dost hale getirerek organik arama sonuçlarında daha üst sıralarda çıkmasını sağlayın. Hedeflediğiniz anahtar kelimeleri içeren kaliteli içerikler üretin.
Telefon +90 352 311 50 01
Email [email protected]
Adres
Organize Sanayi Bölgesi 5. Caddesi No:11, 38170 Melikgazi/Kayseri
{ "data":[{"event_name":"ViewContent","event_time":1716175735,"action_source":"website","event_source_url":"https://www.pusmak.com/blog/kopuk-yalitim-isine-nasil-baslanir","user_data":{"client_ip_address":"162.158.78.31","client_user_agent":"CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)"}}],"test_event_code":"TEST39059"}